چگونه به جمع نویسندگان بپیوندیم؟

توسعه‌دهندگان برای توسعه‌دهندگان می‌نویسند

احتمالا پیش از این داستان ما را خوانده باشید. نقطه شروع ایده مجله، اشتراک‌گذاری دانسته‌ها، راه‌حل‌ها و تا حدی مهارت‌های خودمان در زمینه‌ی برنامه‌نویسی و طراحی بوده و هنوز هم هدف اصلی مجله است.

برای نوشتن در مجله‌‌ی Hive نیاز به شرایط ویژه‌ای نداریم، لازم نیست آشنایی خاصی با ما داشته باشید و یا اینکه شما رو به عنوان سلبریتی برنامه‌نویسی و طراحی بشناسند. کافیه دستی در کد نوشتن داشته باشید یا ذوقی در طراحی. و البته دوست داشته باشید دانسته‌هایی که روزانه در زمینه‌ی کاری خودتون به دست می‌آوردید را با دیگران به اشتراک بگذارید. نوشتن برای دیگران از جمله کارهای سختی هست که با وارد شدن در این زمینه و مواجه شدن با نظر دیگران، بر مهارت ما در نوشتن و حتی کارهایی که در دست انجام داریم خواهد افزود.

وقتی تصمیم می‌گیرید که بنویسید اولین مسئله که با آن رو می‌شوید این هست که «چی بنویسم؟». اکثر افراد در این مورد همیشه فکر می‌کنند که حتما مطلبی که می‌نویسند باید بسیار سنگین و با جزئیات فراوان و در مورد مسائل پیچیده و بسیار فنی باشد. اما در واقع این طور نیست. ما همیشه در زمان کار با موارد خیلی کوچک و ساده مواجه می‌شویم و به اشتراک گذاری همین تجربیات کوچک در بسیاری موارد با استقبال خوبی از طرف دوستانمان مواجه می‌شود.

توجه کنید که در Hive توسعه‌دهندگانی شبیه شما همیشه مطالبش را به‌روز نگه می‌دارند و تجربه‌ی یک کار گروهی موفق را رقم می‌زنند. پس با ما توسط hi در hive.ir تماس بگیرید و به ما بپیوندید.